Jones

Dodáváme značky

Jones


Nově u nás najdete řidítka od Jeffa Jonese. Garážovku z Oregonu. Nekonvenční řidítka od nekonvenčního stavitele. Poprvé jsme si je vyzkoušeli na cesťáku Surly ECR a hned nám bylo jasné, že Jeff na to kápnul. V nabídce zatím najdete řidítka Aluminium Loop 710 a 660, Aluminium Cut 710. Ostatní po domluvě dovezeme. Stejně tak pokud se zamilujete do nějakého z kol od Jeffa.

Všechny produkty
Jones ilustrace

Jeff Jones je bajker přírodňák z Oregonu. Jeff na kole nejen jezdí, ale hlevně je staví a to ne ledajaká. Kola Jones poznáte na první pohled. Jsou totiž hodně, jak to říct... jiná. Díky tomu, že je Jeff hodně nekonvenční stavitel, rád jezdí pořádným terénem a ještě radši dlouhé štreky nespokojil se s tradičními rovnými řidítky. Nepřizozená pozice zápěstí a prakticky nulová variabilita úchopu, to byl největší problém. Jeff se tak pustil do vývoje řidítek podle svých představ a bez konvencí. Výsledkem jsou jeho dnes už legendární řidítka H-bar.

Jones ilustrace

Tyhle řidítky možná vypadají trochu nekonvenčně, ale pravdou je, že nabízí mnohem více pohodlí a jistého vedení kola než řidítka tradiční konstrukce. Přirozenější pozice rukou a těla přináší více síly do pedálů a více komfortu při jízdě. Jeff je vyrábí v hliníkové, karbonové a titanové verzi. Všechny řidítka H-bar jsou pro představec průměru 31,8mm. Existují tři typy H-barů: Loop, Cut a Bend.

Jones ilustrace Jones ilustrace

Velké množství pozic rukou na řidítkách, gripy v kombinaci s omotávkou, komfortní pozice rukou.

Jones ilustrace

Nejen komfort ale i jistota vedení kola.

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky Jones.

Oficiální stránky
Všechny produkty
BikeBrothers Import s.r.o. © 2018