Salsa Cycles

Dodáváme značky

Salsa Cycles


Fatbiking/ Bikepacking/ Touring/ Gravel/ Endurance/ Racing/ Mountain ...prostě na kole světem křížem krážem a cestou necestou. Salsa je víc než jenom obyčejné kolo.

Všechny produkty
Salsa Cycles ilustrace

Salsa Cycles je Americká kultovka. Parta nadšenců, kteří si vždy dělali cyklistiku podle sebe a bylo jim dost jedno co zrovna „frčí“. Dělali to ale vždycky zatraceně dobře.

Salsa Cycles ilustrace

Cílem borců ze Salsa Cycles nikdy nebylo vyrábět kola pro budoucí vítěze Grand Tours, nebo šampiony v terénu. Salsa je značka kola pro objevitele, dobrodruhy, pohodáře… Je už jen na Vás jestli chcete procestovat svět, objevovat krajinu, nebo sebe sama.

Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace

„Adventure by bike“ to je oč tu běží…

Salsa byla založena v roce 1981 v Kalifornii. Její zakladatel Ross Schafer začal se stavbou rámů už v roce 1976 ve svém bytě v Santa Cruz. Mountain bajking byl ještě v plenkách, ale rámy šly na dračku.

Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace

Časem se Salsa přestěhovala z prosluněné Kalifornie do o hodně studenější Minesoty. V zimě vše zapadalo sněhem a o celoročním bajkingu si borci mohli už jen nechat zdát. Jenže to by nebyla Salsa. Díky lásce k cyklistice a nekonvenčnosti téhle značky tak vznikl Fatbike.

Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace

Salsa úplně odešla od „klasického“ průměru 26“. Všechny bajky staví na kolech na ráfcích 29“. Silničky jsou klasické 700cc, ale rámy mají vždy dost místa pro dostatečné baculaté obutí. Prostě cestou necestou za dobrodružstvím.

Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace

Fajnovostí je propracovaný systém držáků a nosičů. Cílem je připravit kolo na cestu přesně podle vašich potřeb. Můžete tak vyrazit „na těžko“ s klasickými brašnami, nebo použít systém bezrámových brašen. To vám umožní užít si naplno i jízdu po singlech a v těžkém terénu.

Salsa Cycles ilustrace Salsa Cycles ilustrace

Je čas vyrazit!

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky Salsa Cycles.

Oficiální stránky
Všechny produkty
BikeBrothers Import s.r.o. © 2018